iddaa
  Korner Oyunları iddaa'da
  08.01.2021

  Toplam 47 oyun seçeneği ile yepyeni bir döneme girerken, size 6 yeni korner oyunumuzu tanıtmak istedik.

  Korner oyunları neler?

  Korner Sayısı Altı/Üstü:Bir maçta atılacak toplam korner sayısının tahmin edildiği oyun türüdür. İki ihtimali bulunan bu oyunda (01) Alt, (02) Üst şeklinde kodlanmaktadır.

  İlk Yarı Korner Sayısı Altı/Üstü:Bir maçın sadece ilk yarısında atılacak toplam korner sayısının tahmin edildiği oyun türüdür. İki ihtimali bulunan bu oyunda (01) Alt, (02) Üst şeklinde kodlanmaktadır.

  Maçta Kaç Korner Olur:Bir maçta atılacak toplam korner sayısının tahmin edildiği oyun türüdür. Korner sayısı oyununda üç farklı barem ve tahmin ihtimali bulunur. (01) 0-8 Korner, (02) 9-11 Korner, (03) 12+ Korner şeklinde kodlanmaktadır.

  Kim Daha Çok Korner Kullanır:Bir maçta hangi takımın daha çok korner kullanacağının tahmin edildiği oyun türüdür. Üç ihtimali bulunan bu oyunda (01) Ev Sahibi, (02) Beraberlik, (03) Deplasman şeklinde kodlanmaktadır.

  İlk Yarıda Kim Daha Çok Korner Kullanır:Bir maçın sadece ilk yarısında hangi takımın daha çok korner kullanacağının tahmin edildiği oyun türüdür. Üç ihtimali bulunan bu oyunda (01) Ev Sahibi, (02) Beraberlik, (03) Deplasman, şeklinde kodlanmaktadır.

  İlk Korner:Bir maçta ilk korneri hangi takımın atacağının tahmin edildiği oyun türüdür. Üç ihtimali bulunan bu oyunda (01) Ev Sahibi, (02) Korner Olmaz, (03) Deplasman şeklinde kodlanmaktadır.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »
  Kuponum

  T.Oran: 0.00

  0 Maç
  Sistem
  Misli
  Kolon :
  1
  Kupon Bedeli :
  3,00 TL
  Toplam Oran :
  0.00
  Maksimum Kazanç :
  0.00 TL