iddaa

1- Bayiye git, üye ol ve hesabına para yatır.

Üye olmak isteyen kişiler iddaa bayisi üzerinden cep telefonu numaralarını bayi yetkilisine iletirler ve kendilerine ulaşan SMS’teki kodu bayi yetkilisine vererek üyelik kayıt işlemlerini başlatırlar. Ardından üye kendisine iletilen şifre ile iddaa.com’a giriş sağlar ve gelen kutusuna gelen linke tıklayarak üyelik formunu açar. Formu gönderdikten sonra bayinin onayı ile birlikte üyelik işlemi tamamlanır.

Hesaba yüklenmek istenilen bakiye bayi yetkilisine verilir. Ardından SMS ile iletilen kod bayi yetkilisine söylenerek hesaba bakiye yükleme işlemi tamamlanmış olur.

2- iddaa.com’a gir veya iddaa mobil uygulamayı indir.

Hesaba para yükleme işlemini tamamlayan üyeler, iddaa.com ya da indir.iddaa.com adresi üzerinden indirilebilen mobil uygulamaya üyelik bilgileri ile giriş yapar. 

3- iddaa.com veya iddaa mobil uygulama üzerinden istediğin maçları seç ve kuponunu oluştur.

Hesaba giriş yapan üyeler iddaa.com ya da iddaa mobil uygulama üzerinden, tahminde bulunmak istedikleri maçları seçerek kuponlarını oluşturabilir.

4- Kazanan kuponun ikramiyesini hesabına aktar veya ikramiyeni nakit olarak istediğin bayiden tahsil et.

Kuponu kazanan üyeler, ikramiye bedellerini ister hesabına aktarıp oynamaya devam edebilir; isterlerse de kazandıkları ikramiyeyi herhangi bir iddaa bayisinden “Kupon No” veya “QR Kod” ile nakit olarak tahsil edebilir.

5- Dilediğin zaman aktif olan bayine giderek hesabından nakit para çek.

Hesapta bakiyesi bulunan üyeler dilediği zaman üye olduğu bayiye giderek, bakiyesini nakit olarak tahsil edebilir.

 


Kuponum

T.Oran: 0.00

0
Kupon Adedi
Misli
  • Toplam Oran0.00
  • Kupon Bedeli20,00 TL
  • Maksimum Kazanç0.00 TL