Motor Sporları Kim Kimi Geçer Maç Sonucu Nasıl Oynanır?

Motor sporları yarışında kimin kimi geçeceğini tahmin etmeye dayalı bir oyundur. Günlük iddaa programında diğer spor dalları için açılan oyunlarla birlikte yer alır.

Bu oyun, iddaa programında "M" kısaltması ile PEMBE renk ile gösterilmektedir. iddaa programına bakarak tahmin etmek istediğiniz oyuna ait kodu kupon üzerindeki Maç Kodu Alanı'nda yukarıdan aşağıya doğru işaretledikten sonra, tarafların programda yazılış sırasına göre, Maç sonucu alanında 1 veya 2 işaretlenerek oynananır. Bu oyunda beraberlik 0 seçeneği oynanamaz.

Örneğin: 392 kodlu Kenan Sofuoğlu ve Jules Cruzel arasındaki yarışta Kenan Sofuoğlu rakibini geçer diyorsanız, Maç Sonucu alanında 1 kutucuğunu işaretliyorsunuz.

Örneğin: 392 kodlu Kenan Sofuoğlu ve Jules Cruzel arasındaki yarışta Jules Cruzel rakibini geçer diyorsanız, Maç Sonucu alanında 2 kutucuğunu işaretliyorsunuz.

Motor Sporları Kim Kimi Geçer Oynarken Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar

- Motor sporlarında "Kim Kimi Geçer" Oyunu, diğer spor dalları ile kombine edilebilecek, aynı karşılaşmaya ait bir özel etkinlik ile kombinasyonu mümkün olmayacaktır.
- Bu spor dalının diğer oyunları özel etkinlik olarak açılmaya devam edilecektir.