iddaa
  Yeni Kupon Yapısı ve Misli Alanında Geliştirmeler | iddaa

  Yeni Kuponu Nedir? Yeni iddaa Kuponu Nasıl Doldurulur? Yeni iddaa Kuponu

  Yeni dönemle birlikte gelen geliştirmelerden biri de kupon yapısı. Artık her oyunun kendine özel kodu var. Bu 5 haneli numaraya Oyun Kodu deniyor. Oyun Kodu alanında tercih ettiğiniz 5 haneli oyun kodunu, kupondaki Oyun Kodu sütununa soldan sağa doğru işaretleyebilirsiniz.

  Tahmin Kodu

  Tercih ettiğiniz oyunun 5 haneli kodunu ekledikten sonra tahmin sütununa tahmininizi soldan sağa doğru işaretleyebilirsiniz.

  Misli Alanı

  Misli alanında yapılan geliştirme ile, oynamak istediğiniz tüm tutarları işaretleyebilmeniz mümkün hale geliyor. İşaretlediğiniz kutucuklardaki rakamları, bulundukları satırın başındaki sayılarla çarpıp her satırın sonucunu toplayarak istediğiniz tutara ulaşabilirsiniz.

  Kolon İptali

  Kodlama esnasında hata yapmanız ya da karar değiştirmeniz durumunda, çöp kutusu imgesini işaretleyerek ilgili kolonu iptal edebilirsiniz.

  Sistem Alanı

  Sistem kazanma şansınızı artıran bir özelliktir. MBS'yi dikkate alarak tercih ettiğiniz sistem sayısını Sistem alanına işaretleyebilirsiniz. iddaa'daki Sistem'e ait ayrıntılı bilgiye bu linkten ulaşabilirsiniz.

  Banko

  Sistem'li oyun oynarken, tahmin sütunundaki raptiye imgesini işaretleyerek dilediğiniz maçı Banko olarak seçebilirsiniz. Böylelikle istenen oyun Banko ve daha az kolon üretilir. İkramiye kazanabilmek için banko seçilen maç veya maçları doğru tahmin etmeniz gerekmektedir.

  Kupona Devam Et

  Bir kuponda en fazla 7 adet adet maç oynanabilmektedir. Daha fazla oyun hakkında tahminde bulunabilmek için Kupona Devam Et kutucuğunu işaretleyip farklı kuponlar doldurabilirsiniz.

  iddaa'da en az ve en çok kaç maç oynanır?

  iddaa'da en az 1, en çok 20 maç konulabilir.

  Kuponum

  T.Oran: 0.00

  0
  Kupon Adedi
  Misli
  • Toplam Oran0.00
  • Kupon Bedeli20,00 TL
  • Maksimum Kazanç0.00 TL