iddaa
  Telefondan & Mobil iddaa Nasıl Oynanır? | iddaa

  Telefondan iddaa nasıl oynanır? iddaa.com'a nasıl üye olunur?

  Kayıt oluşturmak için bayinize cep telefonu numaranızı söyleyin. SMS'le gelen aktivasyon kodunu bayinize söyleyin. SMS'le gelen geçici şifre ile iddaa.com'a giriş yapıp, üyelik formunu doldurarak üyeliği tamamlayarak mobil iddaa deneyimini dilediğiniz yerde yaşayabilirsiniz.

  iddaa.com'a nasıl para yüklenir?

  Hesabınıza yüklemek istediğiniz tutarı nakit olarak bayinize verin. SMS'le gelen aktivasyon kodunu iddaa bayinizle paylaşarak yükleme işlemini tamamlayın.

  Kayıt işlemi sırasında telefonunuza gelen şifreyle cep telefonu, tablet ya da bilgisayardan iddaa.com veya mobil uygulamadaki hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Yüklediğiniz bakiye tutarında kupon oluşturabilir, kuponlarınızı anlık olarak takip edebilirsiniz.

  iddaa para çekme işlemi nasıl yapılır?

  İkramiyenizi; iddaa.com ve iddaa mobil uygulama üzerinden kayıtlı hesabınıza aktarabilir ya da kupon numarası veya QR kodla bayinizden alabilirsiniz. Veraset ve İntikal Vergisi kanununun belirlediği tutarın üzerindeki ikramiyeleri ise bayiden alınan ödeme fişiyle Garanti Bankası ve Ziraat Bankası'ndan alabilirsiniz.

  Kuponum

  T.Oran: 0.00

  0
  Kupon Adedi
  Misli
  • Toplam Oran0.00
  • Kupon Bedeli20,00 TL
  • Maksimum Kazanç0.00 TL